Greta Koçi - I BESOVA (Official Video)

 • Added:  Year ago
 • www.facebook.com/GretaKociOfficialPage/
  www.instagram.com/gretakoci1/
  Contact : managmentmusicgreta@gmail.com

  Music: Greta Koçi (GM Studio)
  Lyrics: Gold Ag
  Arrangement: G-MI
  Guitar:Arjan Gjici
  M.U.A -Elona Balaj
  Styling:Juli Horjeti
  CHoreography: Arli & Sokol Zhugri

  All Copyrights owned by: Enimusicnetwork
  -I-
  Më mirë pa ty, unë vetëm po rri
  Jo, nuk po du, me t’pa me sy
  Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
  Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi

  Refreni:
  I besova fjalët tua, kur më thoje shumë të dua
  Kur të mirën dhe të keqen, e ndaje me mua.
  T’pata n’zemër, t’pata mrena,
  Fjalët tua ishin rrena
  Unë e ti o zemra jeme, mo kurgjo nuk kena.

  -II-
  T’njoha si burrë por s’e dëshmove kurrë
  T’pata si tatu, kudo në lëkurë
  Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
  Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi

  -III-
  Mall, kur do të kesh,
  mu s’do më gjesh, vetëm do jesh
  Do t’mungoj, tjetrën kur ta kesh,
  ke humbë një mbretëreshë, vetëm do jesh.
 • EntertainmentEntertainment
 • Runtime: 3:39

Comments: 463

 • Klea Zhupa
  Klea Zhupa 7 months ago

  shum bukur greta koci

 • Xhuli Xhuli
  Xhuli Xhuli 7 months ago +1

  😂😂😂😂😂😘😘😍😭😭

 • Donald Hasanaj
  Donald Hasanaj 7 months ago +1

  I besova fjaleve te tua kur me thoje shume te dua per te mire e te keqen e ndaje me mua

 • Donald Hasanaj
  Donald Hasanaj 7 months ago

  I besova fjaleve te tua kur me thoje shume te dua per te mire e te keqen e ndaje me mua

 • visar luka
  visar luka 7 months ago

  😍😍😍😍😍

 • Olti Hoti
  Olti Hoti 8 months ago

  shume e mire edhe e bukur je un jam nje vajz e vogel qe te shkruaj un ja fance e jotja

 • Rina Rina
  Rina Rina 8 months ago +1

  o u nuk kam internet

 • Natasha Mija
  Natasha Mija 8 months ago +1

  Çdo kenge qe degjoj nga te tuat ylllllllllllllllllllĺ bravo zemerrr

 • Lili Mina
  Lili Mina 8 months ago

  Me te verdha je diell 1shi. Per nga Franca

 • erijona shala
  erijona shala 8 months ago +1

  je e mrekellueshme

 • Valbona Kapijaj
  Valbona Kapijaj 8 months ago +2

  A JE VETEM VELLA HAMDARD

 • Valbona Kapijaj
  Valbona Kapijaj 8 months ago

  D

 • Gazmir Kajo
  Gazmir Kajo 8 months ago

  moti

 • Artela Sejdi
  Artela Sejdi 9 months ago

  mall kur do te kesh mua nuk do me kesh...vetem do jeshhhh

 • Hanife Jakupi
  Hanife Jakupi 9 months ago

  leave e

 • Eno Leska
  Eno Leska 9 months ago

  The best song and amazing singer Greta👏👏👏

 • yllzon zariqi
  yllzon zariqi 9 months ago

  shume bukur

 • Xhozi Pllumaj
  Xhozi Pllumaj 10 months ago +5

  GRETA... je shum kengetare serioze🌟🌟🌟Por dhe shummmm e bukur😍 ki inatin...foli hakun 😉

 • Luisa Leon
  Luisa Leon 10 months ago

  bravooooo

 • Ersilda Cana
  Ersilda Cana 10 months ago

  ❤❤❤❤👍👍👍

 • Lejla Emini
  Lejla Emini 10 months ago

  love

 • FallenTitan
  FallenTitan 10 months ago +6

  shum e bukur loqka e ka veshjen mat e miren nga Albania e Kosova

 • beauty love
  beauty love 10 months ago

  e ja sam iz srbije i mnogo mi se sviđa pesma
  može neko da mi prevede

 • Janina Shala
  Janina Shala 11 months ago +1

  E dua shum greten sa perngjan ne mua
  dikur.....moti hahaha omg !!!!!

 • Janina Shala
  Janina Shala 11 months ago +1

  ke humb nje mbreteresh

 • syzana Imeri
  syzana Imeri 11 months ago +2

  sa I bukur fustani I zi

 • Elona Dalipi
  Elona Dalipi 11 months ago +1

  si shpirt

 • Araz Agazade
  Araz Agazade 11 months ago +2

  biyutifuul muzik

 • FallenTitan
  FallenTitan Year ago

  love this song

 • Natalia Nako
  Natalia Nako Year ago

  bukur

 • Shpend Nerjovaj
  Shpend Nerjovaj Year ago +1

  Realizim perfekt ,Greten e ofron si me se miri te adhuruesit  si emotive dhe fizike

 • Donika Kelmendi
  Donika Kelmendi Year ago

  Un e ti o zemra jeme kurgjo nuk kena.

 • Kristina Broo
  Kristina Broo Year ago

  Fjalet tuja ishin Rrena ....................

 • Julia & Xhoni
  Julia & Xhoni Year ago

  ❤...❤

 • Romina Bulica
  Romina Bulica Year ago

  shume e bukur kenga e keber te bukur shume kengen greta je shume e bukur si ylly

 • ana kristina kovcova

  i love ❤❤❤❤❤omaj got

 • hayri apaydın
  hayri apaydın Year ago +3

  istanbul slm çok güzel bravoo

 • Shehride Dragobuzhda

  gretaaa

 • Shehride Dragobuzhda

  princes

 • Aferdita Rexha
  Aferdita Rexha Year ago

  this Song is Good (im alabana)😂😙

 • Yzion Beatz (Official Channel)

  fantastic guitar melody 😍😍🇦🇱

 • Revista Profesionale

  shume mireeeeeeeee

 • Edona Shabani
  Edona Shabani Year ago

  😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😚😚

 • klidi gjoci
  klidi gjoci Year ago +1

  i besova fjalet tuja dhe ne te vertet kjo eshte kenge me e bukur se si 1

 • GjergjNdrejaj123
  GjergjNdrejaj123 Year ago

  PERFEKTE

 • Lena Hess
  Lena Hess Year ago

  perfect

 • Liesa Klinaku
  Liesa Klinaku Year ago

  shum mir

 • Sy shkrura Tropoje
  Sy shkrura Tropoje Year ago +1

  Fjalet e tua ishin rrena
  Super keng me shum kuptim

 • Afrore Morina
  Afrore Morina Year ago

  Greta Koçi , Dhurata Dora , Eni Koçi jan më të bukura

 • Afrore Morina
  Afrore Morina Year ago

  { shpresojm qe ta qesësh edhe një këng të re?}

 • Afrore Morina
  Afrore Morina Year ago

  Të gjitha këngët e tua jan të mira por më shum kënga qe e bëre me Gold Ag mas miri dhe këngën I Besova edhe motra jote Eni është e bukur sa interesante dy motra të bukura! Bravo!

 • Afrore Morina
  Afrore Morina Year ago

  Greta shum e bukur je por më shumë aty me të verdha

 • Kasandra Music
  Kasandra Music Year ago +4

  Lyrics:
  V: Më mirë pa ty unë vetem po rri, 
  jo nuk po du me t'pa me sy 
  oooh me mirë jam vetë, 
  unë po ndihem okej 
  qe nuk te kam ty, 
  më nuk ka rendesi. 

  R:
  I besova fjalve tua 
  kur me thoje shumë te dua 
  kur te miren e te keqen 
  e ndaje me mua. 
  T'pata nzemer, t'pata mrena 
  fjalet tua ishin rrena 
  un e ti o zemra jeme 
  më kurgjo nuk kena. 

  V: T'njoha si burrë, por se deshmove kurr. 
  T'pata si tatoo ku do ne lekurë 
  oooh me mirë jam vetë, 
  unë po ndihem okej 
  qe nuk te kam ty, 
  më nuk ka rendesi. 

  R:
  I besova fjalve tua 
  kur me thoje shumë te dua 
  kur te miren e te keqen 
  e ndaje me mua. 
  T'pata nzemer, t'pata mrena 
  fjalet tua ishin rrena 
  un e ti o zemra jeme 
  më kurgjo nuk kena. 

  Maall kur do te kesh 
  mu s'do me gjesh vetëm do jesh... 
  Do të mungoj tjetren kur ta kesh 
  ke humb nje mbreteresh 
  vetem do jesh 

  R: x2: 
  I besova fjalve tua 
  kur me thoje shumë te dua 
  kur te miren e te keqen 
  e ndaje me mua. 
  T'pata nzemer, t'pata mrena 
  fjalet tua ishin rrena 
  un e ti o zemra jeme 
  më kurgjo nuk kena.

  Beautiful Song!! I love It!! Greetings from Greece!!

 • Pashk Gjonlekaj
  Pashk Gjonlekaj Year ago

  shum këngë e bukur siq je dhe ti vet GRETA KOQI...Respekt për këto këngë të mrekullueshëm që po na dhuron të dëgjojmë me plot dashuri dhe knajsi

 • Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza Year ago +2

  veshjet super sidomos fustani i gjate.

 • Dan Dan
  Dan Dan Year ago

  Greta zemer shpirt loqk
  Gjithqka e jemja je
  Gjysma e zemres temm
  Ma e mira e botes

 • Sarajlija BiH
  Sarajlija BiH Year ago +12

  I love you Gretaaaa

 • Rudina Hoxha
  Rudina Hoxha Year ago

  uuu sa m pelqen Greta si llokum me arra

 • beldjilali hamza
  beldjilali hamza Year ago

  love

 • Sali A. Salihu
  Sali A. Salihu Year ago +4

  i Besova fjalet tua kur me thoje shum te Dua ♡

 • alda luka
  alda luka Year ago

  kjo keng na kujto gjera tvjetra ♡♥

 • elez dajci
  elez dajci Year ago +1

  Greta te pergezoj per gengen ishte ylle

 • argjend kuksi
  argjend kuksi Year ago

  yll

 • Vali curaj
  Vali curaj Year ago +1

  shum bukur bravoooo

 • Nefise Fazliu
  Nefise Fazliu Year ago +4

  nje keng e mrekullushme bravo veq vazhdo

 • ME me
  ME me Year ago

  love it

 • mitko mitaka
  mitko mitaka Year ago +2

  ............

 • Dona gilaj
  Dona gilaj Year ago

  I love this song
  Bravo GRETA je e talentuar
  Nojeher besojme shume ne njerzite po qte beshe nga gabimete mesojme se ai qe donim nuk ishte ashtu qe enderroni
  Bravo locke^_^

 • Hasan Ismaili
  Hasan Ismaili Year ago +3

  Shum keng ebukur

 • Hasan Ismaili
  Hasan Ismaili Year ago +2

  Shum keng ebukur

 • Ferdane shume e embel kjo kang Hajra perfekt

  teksti shume I mire bashe pom pelqen

 • Syart Official
  Syart Official Year ago

  292

 • Aurora Gjoshi
  Aurora Gjoshi Year ago

  💖👭Greta -Eni
  Motra
  E unë e motra ime e pelqena Greten por motra ime e polqen Enin
  Grela Aurora
  Eni Aulona

 • elhame hasani
  elhame hasani Year ago +4

  shum bukur😙😙😙😙😚😚😚💋💋💋💋💋👄👄👄👄👄💔💗💜💔💗💕💋💖💚 💙💗💙

 • Dredhza Ebukur
  Dredhza Ebukur Year ago

  Greta ♤♤♤ I love you. ...princesha e trojeve,shqiptare je ... <3

 • riola xhoxhaj
  riola xhoxhaj Year ago

  Greta

 • Kostandina Kostandina

  superrr

 • Adelina Gilli
  Adelina Gilli Year ago +4

  Qka tè them je njè yll 🌟💖

 • ΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΝΑΣ

  cool

 • Edisnajda Koci
  Edisnajda Koci Year ago

  bellissima cancone

 • Dnc Chgh
  Dnc Chgh Year ago

  Bravoo grataa je shum e bukur na fal shum keng te bukura ashtu qysh din ti sjellesh vetem tii te duaaa💖❤💋💖❤💋

 • Engjolie Soleil
  Engjolie Soleil Year ago +2

  veshjet shume te bukura. kenga e lezetshme

 • oltion Çera
  oltion Çera Year ago

  bravo greta koci

 • Nori King
  Nori King Year ago +5

  Ku e prek Gold AG, padyshim qe bahet HITT yeahh

 • ymran gollaku
  ymran gollaku Year ago

  bash mreteresha ma e bukur je 👑

 • Aurora Gjoshi
  Aurora Gjoshi Year ago

  Greta shumë këng të mira këndon me Enin veq vazhdoni më shumë

 • Deni Deni
  Deni Deni Year ago

 • Albania Alb
  Albania Alb Year ago

  Ky ze te ben per te qare.e ke kenduar me shpirt.urime Greta je shume 👌

 • Erza Pira
  Erza Pira Year ago

  1:14 esht veni i klipit bomba

 • El Guaje
  El Guaje Year ago

  super

 • Elizabeta Eli
  Elizabeta Eli Year ago

  zzmmssww22👧👶

 • naser ahmeti
  naser ahmeti Year ago

  shummm te duaa

 • dasara
  dasara Year ago

  super

 • Lindi Morina
  Lindi Morina Year ago

  💝😘

 • Vale31 21
  Vale31 21 Year ago

  super loqk je♥♡♥

 • larika buqaj
  larika buqaj Year ago

  shebellore

 • Nensi Murataj
  Nensi Murataj Year ago

  :) ;)

 • Festime Grazhdani

  e vertet

 • Ani Tuli
  Ani Tuli Year ago

  o greta je yll fere fare

 • Anila Gashi
  Anila Gashi Year ago

  ti 63amg po ti kur i mbush

Analyse website