Eni Koci ft Noizy "Je gjithçka "

 • Added:  2 years ago
 • www.enikoci.info
  www.facebook.com/EniKociOfficialPages
  instagram.com/enikociiii
  twitter:twitter.com/eni_koci


  Kjo kenge eshte lançuar per here te pare, ne Dhjetor 2010
 • EntertainmentEntertainment
 • Runtime: 4:14

Comments: 472

 • Il Gusto
  Il Gusto 9 days ago

  Këngë shum e bukur

 • Bad Boy otr
  Bad Boy otr 19 days ago

  Like kush e degjon edhe sot👌👌👍👍

 • Alesja.Alesja Ale Ale
  Alesja.Alesja Ale Ale 25 days ago

  bukur

 • Kosova/DARDANIA SHQIPERI

  Eni Koci?? 😂🙈
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Eni <3

 • tvalea tvalea
  tvalea tvalea Month ago +1

  like comentin nese e ndegjon ne 2017

 • Losi Abazi
  Losi Abazi Month ago

  super

 • Clash of Walo
  Clash of Walo Month ago +1

  ma gli italiani?

 • Maliq Gjoka
  Maliq Gjoka Month ago

  2017 😍😍😍💞💫

 • Αννα Μαρια Κλμς

  #E 💔

 • GSV GRUPI GANG
  GSV GRUPI GANG Month ago

  shum bukur

 • Driton Muli
  Driton Muli Month ago

  muzik e pa harrushme 2013 u ndegju shum ne Burgun e geneves un zvicerr kemi shum kujtime me ket muzik akoma un 2017 e ngojmi muzik e pavdekshme

 • Andrea Panajoti
  Andrea Panajoti Month ago

  hala 2017

 • Lola Mazllami
  Lola Mazllami Month ago

  💚💋💥

 • Cristina Zemra
  Cristina Zemra 2 months ago

  Hala Ndegjohet

 • Remzi Bajrami
  Remzi Bajrami 2 months ago

  2017 ✌😁

 • Hitech Shop
  Hitech Shop 2 months ago

  kush e degjon kte keng dhe ne 2018
  😍😍😍👍👍

 • Re Re
  Re Re 2 months ago

  13 vjece ka qen kjo ktu?

 • Esmin Kadriu
  Esmin Kadriu 2 months ago

  Noizy 👌👌👌

 • Pranvera Rexhaj
  Pranvera Rexhaj 2 months ago

  viti 2017 dhe akoma e degjoj

 • Pranvera Rexhaj
  Pranvera Rexhaj 2 months ago

  kenga me e bukur

 • Sinti Mi
  Sinti Mi 2 months ago

  loveee thiiss song😍

 • morena dolce
  morena dolce 2 months ago +1

  me ka ngel fiksi perzotin e degjoi çdo minut❤❤❤❤💋💋

 • Kevin DiA
  Kevin DiA 2 months ago

  Duam nje tjeter bashkpunim sepse ju shkon shume ju te dyve I love you so much ❤️❤️👌

 • Redi Redi
  Redi Redi 3 months ago

  👑😍👌❤👏

 • Kejsi Tare
  Kejsi Tare 3 months ago

  kenga ime dhe e jetes sime ... (I need .I lov I missss u my king)

 • eglisjon sota
  eglisjon sota 3 months ago

  a ngjohet 2017????

 • ersjana Lika
  ersjana Lika 3 months ago

  🌟

 • ersjana Lika
  ersjana Lika 3 months ago

  🌟

 • Gentian Gjini
  Gentian Gjini 3 months ago

  super keng

 • Edison Q.
  Edison Q. 3 months ago

  10.05.2017

 • Armando Banaj
  Armando Banaj 3 months ago

  OTR

 • sav4g3 toni
  sav4g3 toni 3 months ago +1

  05/05/2017 still the best 🔱👏🔥💯

 • syga loci
  syga loci 3 months ago

  E pavdekshme 💥💥

 • Lirim Smajli
  Lirim Smajli 3 months ago +2

  kush e nigjon 2017 💎💎💎💎💪💪💪💪

 • Albana Zerra
  Albana Zerra 3 months ago

  👌👌👌👌❤

 • Ola otr
  Ola otr 3 months ago

  kush e degjon ket keng n 2017😍

 • Redi Redi
  Redi Redi 3 months ago

  Enny is sexy angel❤

 • Gerald Ibra
  Gerald Ibra 3 months ago +1

  nertila ersi .....

 • Edi Pashollari
  Edi Pashollari 4 months ago

  201777 noizy mbret

 • Donjeta Lika
  Donjeta Lika 4 months ago

  zoizy eshtë gjithqka për mua OTR

 • Jani Kacaj
  Jani Kacaj 4 months ago

  Super kenge

 • Anna annA
  Anna annA 4 months ago +1

  2017 super keng

 • Geri Brozi
  Geri Brozi 4 months ago +1

  2017. noizy xhithmon mbret.

 • Klodi OTR
  Klodi OTR 4 months ago

  Jeni me te miret

 • Xhami Xeka
  Xhami Xeka 4 months ago +2

  07.04.2017 👌🏻✌🏻👏🏻

 • Ana Hoxha
  Ana Hoxha 4 months ago

  2017-04-06😍😍😍

 • Aleks Prengzi
  Aleks Prengzi 4 months ago

  3/4/17 gjithmon on top of the rest👑👑

 • nikoleta koro
  nikoleta koro 4 months ago

  14/10/2016 te toua zemra

 • Esmin Kadriu
  Esmin Kadriu 4 months ago

  Super noizy me I mire ne shqiperi kosove maqedoni

 • marinela skenderi
  marinela skenderi 4 months ago

  shume kenge e bukur me pelqen shume kete kenge ia kushtoj dashurise sime qe e dua shume te dua jeta ime edhe pse jemi larg njeri-tjetrit zemrat tona jane shume afer dy zemra ne 1

 • fatjon maloku
  fatjon maloku 4 months ago

  hdh

 • ersjana Lika
  ersjana Lika 4 months ago

  I love noyzo and eni💕💋💝

 • Besian Mehmeti
  Besian Mehmeti 4 months ago

  21-03-2017 hala dëgjohet

 • Lavdrim Sadiku
  Lavdrim Sadiku 5 months ago

  😍😍

 • Kaltrin Haj
  Kaltrin Haj 5 months ago

  Eminem - Depressed

 • Artan Hoxha
  Artan Hoxha 5 months ago

  2017

 • Marsel Ahmati
  Marsel Ahmati 5 months ago

  1+ kush e digjon nai 2017

 • Zani Shkurti
  Zani Shkurti 5 months ago

  2017 and forever

 • Adnan Berisha
  Adnan Berisha 5 months ago

  2017 <3

 • Halili Mani
  Halili Mani 5 months ago +1

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Brati Brati
  Brati Brati 5 months ago

  still listening 24.02.2017
  ...je gjithcka qe kam dasht
  gjith jeten time me pas...
  ♡M♡

 • sofia spaho
  sofia spaho 5 months ago +1

  Noizy kingu! 🌟👑💋Otr 4life 4ever!!!!! 😘

 • Ardita Hyseni
  Ardita Hyseni 5 months ago

  2017 💙

 • Albanian Girl
  Albanian Girl 5 months ago

  2017 ❤❤❤🇦🇱🇦🇱

 • Fitim Troshupa
  Fitim Troshupa 6 months ago

  I like this Song

 • Angela Zefi
  Angela Zefi 6 months ago

  2017 kush e degjon prap

 • Matilda Jangu
  Matilda Jangu 6 months ago

  akoma e preferuar ... 😊

 • Igli Dhamo
  Igli Dhamo 6 months ago

  2017 ;)

 • Drritan Basha
  Drritan Basha 6 months ago +1

  edhe ne 2017 edigjojme kete keng

 • Ermal Spahija
  Ermal Spahija 6 months ago

  2017 <3

 • Maloku Loku
  Maloku Loku 6 months ago

  😎😎😎

 • Arbnor Kastrati
  Arbnor Kastrati 6 months ago

  06.01.2017... 23:23 ❤

 • paolina haxhillari sanco

  shume bukur

 • furka otr Otr
  furka otr Otr 6 months ago +1

  Noizy otr me ❤ 👌

 • paolina haxhillari sanco

  💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Dorjan Leka
  Dorjan Leka 6 months ago +4

  Like kush e Degjon akoma kte Perl <3

 • Eno Sali
  Eno Sali 6 months ago

  2017 super

 • emejli qezi emejli qezi
  emejli qezi emejli qezi 6 months ago +1

  Kjo keng esht super

 • Xhami Xeka
  Xhami Xeka 6 months ago +2

  💎💎

 • armando deda
  armando deda 6 months ago

  Ropt n pil varrigarsa vau ci rept

 • kristina likaj
  kristina likaj 6 months ago +2

  kjo eshte kenga me e bukur e eni kocit dhe noizitt

 • Besnike Dashi
  Besnike Dashi 6 months ago +1

  25.01.2017 ❤❤❤❤❤

 • Adriano Mailinda
  Adriano Mailinda 6 months ago +1

  Just a two of us,
  now lets forget the rest,
  just a two of us,
  just a two of us.

  Je gjithçka që kam dashë,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon, ti më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton, më mjafton.

  Lexoj letrën që m'ke lënë,
  ditën perfect ma bënë,
  krejt streset mbi ngarkimet,
  të tepërta m'i lehtëson.

  Unë mendoj nonstop për ty,
  ndoshta 24/7,
  unë mendoj për ne të dy,
  kujtimet na mbajnë t'gjallë.

  Mezi pres më ardhë në shtëpi,
  e di që malli shumë t'ka marrë,
  mezi pres më t'marrë n'gji,
  kam shumë sende për më t'thënë.

  Me ty koha kalon shpejtë,
  nganjehere as vetë s'e shohë,
  mëngjesi shpesh na zë tu fol,
  për të ardhmën tonë.

  Ajo m'pyetë se si do jetë,
  unë I them sikur në përalla,
  I Am The King,
  dhe ti do jesh borëbardha.

  Unë do jem aty për ty,
  në momentet me t'vështira,
  unë do bëjë gjithçka për ty,
  ti për mu' je më e mira.

  Nëse koha ka një prishje,
  dhe qielli vrënjtet me re,
  jam i pari më i dal para,
  se vetëm ty kurrë nuk t'lë.

  T'japë mbështetje, dashninë,
  mbi të gjitha respektin,
  t'thirri My Wife,
  midis krejt Milet-it.

  Je gjithçka që kam dash,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon, më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton, më mjafton.

  Je gjithçka që kam dash,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton.

  I kujtoj shpesh ditët,
  që lamë pas,
  sikur t'ishin thjeshtë,
  Perfect Life.

  Jam me ty,
  të dy,
  ndaj dhe koha për ne,
  jo s'ndal.

  Se të kujtoj të mendoj,
  zemër më mungon,
  të dua pranë,
  edhe një sekondë.

  Ku je tani,
  a më mendon,
  dua të di,
  letrën time a po e lexon.

  Një minutë pa ty,
  një minutë pa frymë mbes,
  t'lutëm mos vono më shumë,
  se pa frymë vdes.

  Kthehu, kthehu,
  kam frikë vetminë,
  të dua pranë,
  shpirti im.

  Një minutë pa ty,
  një minutë pa frymë mbes,
  të lutëm mos vono më shumë,
  se pa frymë vdes.

  Kthehu, kthehu,
  kam frikë vetminë,
  të dua pranë,
  shpirti im.

  Je gjithçka që kam dash,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon, më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton, më mjafton.

  Je gjithçka që kam dash,
  gjithë jetën time me pas,
  dhe kur ndodhëm larg teje,
  më mungon.

  Kur të shoh ty çdo natë,
  më bënë të ndjehëm me fat,
  prezenca jote rreth meje,
  më mjafton.

  Unë i bëjë krejt femrat tjera,
  t'ndihën xheloze për ty,
  I'm Such A Gentleman,
  kisha bëhë ç'mos për ne dy.

  Kishim shku në t'gjitha vëndet,
  ku ti ke ëndërru më shku,
  jam si plaku I vitit t'ri,
  I Make Your Dreams Come True,
  Make A Wish.

  You make my dream come true,
  dhe për këtë jam shumë mirënjohës,
  so for life I keep it true,
  për jetë Just Me And You.

  Ain't no lie I miss you, too,
  if ever you should fall,
  I be there just for you,
  I love you.

  Ndjehem mirë kur me ty jam,
  pranë vetës ti me mbanë,
  dhe pse larg syve je,
  afër zemrës të kam.

  Afër zemrës të kam,
  dhe pse larg syve je,
  brenda meje të mbajë.

  You're my everything,
  you're my, you're my everything,
  the only thing I dream of,
  only you I need.

  You're my everything,
  you're my, you're my everything,
  the only thing I dream of,
  only you I need,
  I need you.

 • Anisa Linda
  Anisa Linda 6 months ago +2

  bravo eni koci shume e bukur je dhe ti noizy shum bukur bravo nice video love

 • Igli Allushi
  Igli Allushi 6 months ago

  2017 :*

 • Xristina K.
  Xristina K. 7 months ago

  💜💜

 • Aela Rexhepallari
  Aela Rexhepallari 7 months ago

  te dua

 • Pavarsie Mazreku
  Pavarsie Mazreku 7 months ago +1

  2017 hala nghey

 • Adela Trota
  Adela Trota 7 months ago +5

  brovo noizy. 💞❤💖💜👑👑👑

  • Adela Trota
   Adela Trota 7 months ago

   je gjithcka per mu
   I love just you. 💗💗💖💓


 • Gjendi Fetahu
  Gjendi Fetahu 7 months ago

  💞💞💞👍💘💘

 • L P
  L P 7 months ago +8

  ndihem mir kur me ty jam pran vets ti me mban 06.01.2017😻

 • Χριστίνα Κίκους

  Jurgen je gjithcka per mua😍 te dua shum shum 💓💖

 • EMINEMTV
  EMINEMTV 7 months ago

  2017

 • Official Mml
  Official Mml 7 months ago

  2017

 • Albi Training
  Albi Training 7 months ago +1

  ta kishe bo tani kte keng noizy do kishte mbi 10 mln wiews

 • Rosita Kotollaku
  Rosita Kotollaku 7 months ago +1

  noizy je me i miri
  l LOVE YOU

 • Hamdi.heset H
  Hamdi.heset H 7 months ago

  I l❤ve noizy

 • Salbion Rabija
  Salbion Rabija 8 months ago +2

  je gjithcka qe kam dash

 • klodiana marra
  klodiana marra 8 months ago +2

  ❤❤❤🎤🎤😘😘

 • Arjan Kokallaj
  Arjan Kokallaj 8 months ago +4

  I love noizy 💝

Analyse website